|  |  | 

Paletyzator Samochody

Tachodrive

Tachodrive
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

tachodrive-6Każdy samochód ciężarowy i autobus jeżdżący po naszych drogach musi być wyposażony w odpowiednie urządzenie rejestrujące, najlepiej w cyfrowy tachograf, rejestrujący przebiegi, prędkość i inne parametry jazdy pojazdu.
Wszystkie te dane muszą być regularnie odczytywane i archiwizowane. Wykorzystuje się do tego tachodrive, nowoczesny klucz służący właśnie do tego celu.
Tachodrive ma postać typowego pendrive. Z jednej strony ma specjalne łącze, najczęściej 6-pinowe do podłączenia do tachografu, a z drugiej popularne łącze USB, dzięki czemu możemy bezproblemowo podłączyć do komputera. Nie wymaga również osobnego źródła energii czerpie zasilanie z tachografu lub portu USB w komputerze.
Tachodrive pozwala na szybkie odczytywanie dowolnej ilości kart kierowców i danych z tachografów cyfrowych, występuje najczęściej w dwóch wersjach, STD i EX. Ten drugi, rozszerzony model jest szczególnie polecany dla wszelkiego rodzaju warsztatów oraz służb kontroli i daje większą kontrolę nad pobieranymi danymi.

Pozostałe wpisy o samochodach i transporcie:

tachodrive

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Przeprowadzki Sosnowiec

    Przeprowadzki Sosnowiec

    Przeprowadzki w Sosnowcu Przeprowadzka to takie zadanie, z którym choć raz w życiu każdy z nas musi się zmierzyć. Czasami przeprowadzamy się na inne osiedle, a czasami do innego miasta, czy nawet kraju. Nie mniej jednak jest to zazwyczaj bardzo wymagające wydarzenie. Musimy być odpowiednio zorganizowani, aby wszystko przebiegało zgodnie z planem. Samodzielne zorganizowanie przeprowadzki

  • Tanie Przeprowadzki Ruda Śląska

    Tanie Przeprowadzki Ruda Śląska

    Skorzystaj z tanich usług firmy transportowej Przeprowadzka nie jest prostym zadaniem. Poza uporządkowaniem wszystkich spraw formalnych, takich jak między innymi wypełnienie szeregu dokumentów, czeka na nas również zadanie przewiezienia potrzebnych rzeczy ze starego miejsca zamieszkania do nowego. Oczywiście możemy do tej czynności zaangażować przysłowiowego „szwagra”, jednak należy pamiętać, że nie zawsze pomoc znajomych wystarczy, żeby