|  | 

Przeprowadzki, Transport

Leasing samochodów dla wszystkich

Leasing samochodów dla wszystkich
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Leasing samochodów dla wszystkich

Leasing samochodów dla wszytskich Leasing samochodowy leasing operacyjny leasing finansowy Leasing to dziś popularna forma finansowania inwestycji. Szczególna popularność zdobył w kategorii pojazdów. Wiele osób wybiera leasing zamiast kredyty samochodowego.

Czy kredyt samochodowy przechodzi do „lamusa” na rzecz leasingu? Z pewnością nie ale ma za to dużą konkurencje. Na czym więc polega leasing samochodów?
Sowo leasing pochodzi od angielskiego słowa leas co w tłumaczeniu na jeżyk polski oznacza dzierżawę. I tym właśnie jest leasing. Leasingodawca przekazuje leasingobiorcy przedmiot, by ten w pełni z niego korzystał. W tym czasie spłaca raty leasingowe, a po zakończeniu umowy, a tym samym zapłaceniu raty staje się jego pełnoprawnych właścicielem. Prawa własności leasingowane przedmiotu przez cały okres umowy należą wyłącznie do leasingodawcy.
W leasing można wziąć prawie wszystko, komputery aparaty fotograficzne czy maszyny rolnicze, jednak szczególną popularnością cieszy się leasing samochodów. Mimo że leasing skierowany jest głównie dla firm, nie ma żadnych norm prawnych mówiąc, że osoby prawne nie mogą wziąć leasingu na własne cele. Zatem leasing samochodów, obecnie jest konkurencją dla kredytów samochodowych, głównie ze względu na koszty, bowiem leasing jest po prostu tańszy.
Leasing samochodów dostępny jest zarówno w bankach jak i firmach, które specjalizują się wyłącznie w tym zakresie. Nie ma również uregulowań co do tego czy leasingowane mogą by pojazdy używane czy nowe. Samochód w leasing można wziąć nawet z komisu.
Aby znaleźć najbardziej korzystny leasing samochodów warto skorzystać z internetowych pomocy. Po co przeglądać oferty samodzielnie i wystarczy skorzystać z rankingów, które klasyfikują najlepsze leasingi. Można również obliczyć ratę leasingowa z pomocą kalkulatora leasingowego. Wystarczy wprowadzić wszystkie dane by za chwilę dowiedzieć się ile wynosi prawdopodobna rata leasingowa.

Pozostałe wpisy o samochodach i transporcie:

leasing-samochodow-dla-wszystkich

ABOUT THE AUTHOR

Slowa kluczowe: , , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

  • Leasing a amortyzacja samochodu

    Leasing a amortyzacja samochodu

    Leasing a amortyzacja samochodu Leasing a amortyzacja samochodu finanse leasing a amortyzacja samochodu samochód Samochód w firmie może odgrywać różną rolę. W większości przypadków jest to jednak narzędzie pracy, bez którego trudno byłoby wyobrazić sobie funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Niestety nie każdą firmę stać na samodzielny zakup czterech kółek ( a czasami w wielokrotności tej liczby). Z

  • Leasing aut używanych i nowych

    Leasing aut używanych i nowych

    Leasing aut używanych i nowych Leasing aut używanych i nowych leasing finanse leasing samochodów używanych Produkty finansowe z roku na rok ewoluują. To co było dostępne jedynie dla przedsiębiorców, dzisiaj kierowane jest do klientów indywidualnych. Taka sytuacja ma miejsce w kontekście leasingu , który do niedawna był usługą dedykowaną jedynie firmom. Szeroki wachlarz przedmiotów dostępnych